Hakkımızda

Aytekin Hukuk 2000 yılından bu yana deneyimli ve alanında uzman avukat kadrosu ile müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunan İstanbul merkezli bir avukatlık bürosudur.

2000'den bugüne; müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri avukatlık mesleğinin gerekliliklerini gözeterek; şeffaf, dürüst ve en hızlı şekilde sunmak büromuzun temel prensibi olmuştur.

Aytekin Hukuk özellikle İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İş Hukuku alanlarında emsal niteliğinde davalar yürütmüş, deneyimli ve alanında öncü kadrosu ile başta Türkiye’nin inşaat sektöründe önde gelen şirketleri olmak üzere yerli ve yabancı birçok kurumsal şirkete hizmet sunma fırsatı yakalamıştır. Aytekin Hukuk; İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İş Hukuku alanlarında uzman danışman akademisyenler ile hukuki uyuşmazlıklarda süreç yönetimini sağlamakta uzmanlık sahibidir.

Aytekin Hukuk olarak hukuk ve hayatın iç içe geçtiğinin bilinciyle hukukun birçok alt kırılımında uzman hukukçuları bir arada bulundurmaktayız. Sürekli değişen ihtiyaçların ve ekonomik dinamiklerin farkında olan Aytekin Hukuk, bünyesinde bulundurduğu genç avukat kadrosu ve danışman akademisyenleri ile başta Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Bilişim Hukuku ve Girişimcilik Hukuku gibi hukukun birçok yenilikçi alanında uyum süreçleri dahil olmak üzere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Aytekin Hukuk olarak çalışmalarımızı gerçekleştirirken müvekkillerimizin faaliyet alanlarındaki gelişmeleri ve sektörel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yaratıcı ve sonuç odaklı çözümler üretmeye çalışmaktayız.

Yol Tarifi